Kategorie
Linki


GRATIS !!! Przesyłka za zakupy powyżej 300 zł (nie dotyczy urządzeń, mebli oraz przesyłek gabarytowych) FREE!


Infolinia: 513 789 080 604 817 997


INFOLINIA 577 917 997 513 789 080 Moje konto Lakiery hybrydowe renomowanych marek: Julia Nessa, NeoNail, Cuccio, Stardoro, MyLAQ

O nas

PasteLove hurtownia kosmetyków profesjonalnych powstała w 1998 roku w Szczecinie i od tego czasu priorytetem hurtowni jest ciągłe poszerzanie swojej oferty zgodnie z najnowszymi trendami w świecie kosmetyków i paznokci. Przy kosmetykach profesjonalnych oferujemy także sprzęt i akcesoria kosmetyczne wysokiej jakości. Z naszej szerokiej oferty korzystają zarówno gabinety kosmetyczne, renomowane hotele SPA, uzdrowiska jak i klienci detaliczni.

Wszystkie oferowane produkty są liniami wiodących światowych marek: Cuccio, Julia Nessa, Stardoro, StarNail, NeoNail, MyLAQ, MLASHES, REFECTOCIL, GLYNT, BARBICIDE, ACTIV, MEDISEPT, ECOLAB.

Hurtownia kosmetyczna PASTELOVE to nie tylko firma, lecz zespół zbudowany ze zmotywowanych i pełnych energii ludzi służących Państwu wiedzą i życzliwością. Do każdego klienta staramy się podejść indywidualnie i zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Realizujemy dotacje unijne oraz z urzędu pracy PUP, na zakup wyposażenia salonów kosmetycznych, manicure, gabinetów urody.

Skorzystaj z elastycznej oferty już dzisiaj. Życzymy Państwu udanych zakupów.

"Doskonałość to proces" motto, którym się kierujemy.

menu
FB Chat