Kategorie
Linki


GRATIS !!! Przesyłka za zakupy powyżej 300 zł (nie dotyczy urządzeń, mebli oraz przesyłek gabarytowych) FREE!

Filter

Filtry

Cena
do
Wyszukaj
Dostępność
0
0
Promocje
0
0
0
0
0
Ocena
0
0
0
0

Infolinia: 513 789 080 604 817 997


INFOLINIA 577 917 997 513 789 080 Moje konto Lakiery hybrydowe renomowanych marek: Julia Nessa, NeoNail, Cuccio, Stardoro, MyLAQ

Lampy LED-UV

Lampa do paznokci led lub lampa do paznokci UV

Pośród lamp dostępnych na rynku, do utwardzania żelu i lakierów hybrydowych, stylistki mają do dyspozycji lampy UV, LED i CCLF. Lampy UV utwardzają paznokcie w ok. 2 minuty, wyposażone w zegar, który ustawia je na 120, 180 sekund, lub na pracę ciągłą. Oferowane przez nas lampy do paznokci są wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Lampy ledowe to nowocześniejsze siostry lamp UV, coraz popularniejsze na rynku kosmetycznym. Zachwycają nowoczesnym wzornictwem i kolorami. Są energooszczędne dzięki zastosowaniu mocniejszych żarówek ledowych, które są bardziej żywotne od zwykłych jarzeniówek. Niewątpliwie przyśpieszają pracę, wystarczy 10-30 sekund na utwardzenie warstwy. W naszej ofercie proponujemy Państwu profesjonalne modele lamp, które zapewnią doskonałą pracę stylistce i dają gwarancję idealnie wykonanego manicure.

Profesjonalna lampa do paznokci led, nowej generacji, zapewnia równomierne utwardzenie zarówno żeli  jak i lakierów hybrydowych. Urządzenie niezbędne w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym,  jak również do użytku w domu. Emituje białe, bezpieczne światło nie męcząc przy tym wzroku. Promieniowanie emitowane przez lampy porównywalne jest do promieniowania słonecznego. Gwarantuje idealny manicure i pedicure, dzięki zastosowaniu  energooszczędnego światła. Nie wymaga stałej kontroli podczas zabiegu. Technologia LED skraca czas zabiegu nawet czterokrotnie. Nowoczesny, elegancki design sprawia, że doskonale komponuje się w wystrój każdego miejsca.

Każda lampa do paznokci led posiada wbudowany wyświetlacz, timer oraz sensor ruchu, który uruchamia się  automatycznie po każdym włożeniu ręki lub stopy. W każdym zestawie znajdziemy kabel USB oraz zasilacz. Czas użytkowania bez wymiany żarówek, przewidziany jest do 50 tysięcy godzin. Łatwa w utrzymaniu czystości. Lampa po paznokci led jest urządzeniem kosmetycznym bardzo pomocnym i prostym w obsłudze nawet przez osoby niedoświadczone.

 

Filter
Porównanie produktów (0)

Brak produktów w kategorii.

menu
FB Chat