Kategorie
Linki


GRATIS !!! Przesyłka za zakupy powyżej 300 zł (nie dotyczy urządzeń, mebli oraz przesyłek gabarytowych) FREE!

Filter

Filtry

Cena
do
Wyszukaj
Dostępność
0
0
Promocje
0
0
0
0
0
Ocena
0
0
0
0

Infolinia: 513 789 080 604 817 997


INFOLINIA 577 917 997 513 789 080 Moje konto Lakiery hybrydowe renomowanych marek: Julia Nessa, NeoNail, Cuccio, Stardoro, MyLAQ

Fartuszki kosmetyczne

Fartuchy kosmetyczne

Kosmetologia wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej kosmetyczki jest kuferek na kosmetyki oraz fartuszek kosmetyczny, który znacznie ułatwi realizację usług, także poza gabinetem. W naszej ofercie znajdują się kuferki kosmetyczne aluminiowe oraz skóropodobne. Kuferki posiadają wygodne przegródki i półki. Są podręczne, a zamykanie na kluczyk gwarantuje bezpieczeństwo produktów.

Fartuchy kosmetyczne to niezbędne wyposażenie gabinetu, pozwalające na higieniczne i wygodne wykonywanie zabiegów pedicure i manicure. W ofercie hurtowni kosmetycznej PASTELOVE znajdują się estetyczne fartuchy w modnym, funkcjonalnym kroju i w atrakcyjnej gamie kolorystycznej.
Nasze fartuszki kosmetyczne posiadają wygodne kieszenie oraz regulację górnego paska, ułatwiającą dopasowanie do wzrostu. Fartuchy wykonane są z trwałego materiału, skutecznie chroniącego przed pyłem i preparatami, a także łatwego w czyszczeniu. Dla wymagających polecamy fartuch kosmetyczny fryzjerski w wersjach limitowanych w modnym i wyróżniającym się kroju. Fartuch kosmetyczny tanio u nas zakupisz. Do wyboru do koloru długie fartuchy, z różnymi kolorami lamówek.

Filter
Porównanie produktów (0)

Brak produktów w kategorii.

menu
FB Chat