Kategorie
Linki


GRATIS !!! Przesyłka za zakupy powyżej 300 zł (nie dotyczy urządzeń, mebli oraz przesyłek gabarytowych) FREE!


Infolinia: 513 789 080 604 817 997


INFOLINIA 577 917 997 513 789 080 Moje konto Lakiery hybrydowe renomowanych marek: Julia Nessa, NeoNail, Cuccio, Stardoro, MyLAQ

FAQ - Pytania i Odpowiedzi

Czy muszę się rejestrować aby złożyć zamówienie ?

Aby złożyć zamówienie w naszej hurtowni pastelove-cosmetics.pl są dwie możliwości złożenia zamówienia: jako zarejestrowany użytkownik lub gość.

Rejestracja nie jest wymagana. Zachęcamy jednak do założenia konta w naszym sklepie, dzięki czemu będą Państwo mieli możliwość szybkich i łatwych zakupów, dostęp do historii zamówień, możliwości śledzenia statusu zamówienia.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT, dokonując zakupów, w procesie zamówienia podaj dane do faktury, w przeciwnym wypadku otrzymasz paragon fiskalny. Faktura VAT jest zawsze dołączana do paczki.

Czy produkt jest dostępny od ręki?

Zazwyczaj tak jest. Prowadzimy także sprzedaż stacjonarną, produkty są sprzedawane, może się zdarzyć że zaistnieje potrzeba domówienia produktu. Ze względu na bardzo bogaty asortyment nie jesteśmy w stanie mieć wszystkich towarów dostępnych w naszych magazynach. Wtedy wysyłka może się opóźnić o max. 1-2 dni robocze.

Jak jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty lub otrzymania informacji o wybraniu formy płatności za pobraniem i wynosi od 1 do 2 dni roboczych ( od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy). W przypadku zamówienia towarów niedostępnych ( pod zamówienie) czas realizacji odpowiednio się wydłuża. Termin dostawy towaru do Kupującego wynosi od 24h do 48h ( w przypadku wysyłek kurierskich ) lub 24 h do 72 h w przypadku wysyłek Pocztą Polską.

W jakich godzinach pracujemy?

Nasza hurtownia kosmetyków profesjonalnych PASTELOVE pracuje w godzinach 9:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku - sprzedaż stacjonarna. Online można zamawiać 24h na dobę.

Formy płatności

Wpłata na konto - przelew bankowy.

Wpłata za pobraniem.

Szybkie płatności - TPAY (w realizacji)

Przesyłka gabarytowa (Fotele, Leżanki, Biurka, Stoliki)

Fotele kosmetyczne, krzesła, leżanki, stoliki wymagają przesyłki na palecie. Orientacyjny koszt przesyłki gabarytowej jest liczony już od razu z paletą koszt w zależności od wagi kilogramów i gabarytów przesyłki to ok. 150-350 zł zł razem z paletą.

Koszty wysyłki (nie dotyczy przesyłek gabarytowych)

Wysyłka kurierem - wpłata na konto - od 17.00 zł.

Wysyłka kurierem - pobranie - od 17.00 zł.

 

menu
FB Chat