Kategorie
Linki


GRATIS !!! Przesyłka za zakupy powyżej 300 zł (nie dotyczy urządzeń, mebli oraz przesyłek gabarytowych) FREE!

Filter

Filtry

Cena
do
Wyszukaj
Dostępność
0
0
Promocje
0
0
0
0
0
Ocena
0
0
0
0

Infolinia: 513 789 080 604 817 997


INFOLINIA 577 917 997 513 789 080 Moje konto Lakiery hybrydowe renomowanych marek: Julia Nessa, NeoNail, Cuccio, Stardoro, MyLAQ

Duo Acryl Neonail

Produkty akrylożel neonail przeznaczone są do profesjonalnej stylizacji paznokci. Cechują się wysoką jakością i oryginalnością.

Każdy z nich dopasowany jest do duo acrylgel, światowych trendów manicure'u i pedicure'u. Produkty acrylgel neonail tsprawdzają się idealnie w salonach kosmetycznych, jak i w domowym zaciszu.

Akrylożel neonail to innowacyjny produkt marki Neonaila. Został stworzony po to, aby wzmacniać i perfekcyjnie przedłużać płytkę paznokcia. Możliwa jest również jej rekonstrukcja.

Acrylgel neonail powstał przez połączenie właściwości akrylu i żelu. Dzięki temu jest odpowiednio twardy i elastyczny. Cechuje się również wysoką wytrzymałością na czynniki zewnętrzne.

Specjalnie dobrana formuła sprawia, że akryl żel z marki Neonail jest bardzo łatwy w aplikacji. Wystarczy nabrać z tubki jego niewielką ilość i rozprowadzić produkt za pomocą pędzelka. Starannie opracowana baza zapewni odpowiednią trwałość produktu. Sposób nałożenia akrylo-żelu na paznokieć jest kwestią indywidualną. Można go rozprowadzić na tradycyjnych formach papierowych, jak i formach plastikowych. Aby praca z akrylożelem była jak najbardziej komfortowa, należy użyć dedykowanego do niego Liquidu. Zamoczenie w nim pędzelka sprawi, że akrylo-żel nie będzie się kleił, a jego aplikacja stanie się w pełni kontrolowana. Akrylożel Neonail nie jest samopoziomujący, więc łatwo nim operować. Po wymodelowaniu paznokcia, należy utwardzić go w lampie Led lub UV. Akrylożele sprawdzą się zarówno w rękach amatora, jak i profesjonalisty.

Filter
Porównanie produktów (0)

Brak produktów w kategorii.

menu
FB Chat