Kategorie
Linki


GRATIS !!! Przesyłka za zakupy powyżej 300 zł (nie dotyczy urządzeń, mebli oraz przesyłek gabarytowych) FREE!

Filter

Filtry

Cena
do
Wyszukaj
Dostępność
0
0
Promocje
0
0
0
0
0
Ocena
0
0
0
0

Infolinia: 513 789 080 604 817 997


INFOLINIA 577 917 997 513 789 080 Moje konto Lakiery hybrydowe renomowanych marek: Julia Nessa, NeoNail, Cuccio, Stardoro, MyLAQ

Formy do paznokci

Coraz więcej kobiet korzysta z usług manicurzystki, aby zapewnić swoim paznokciom doskonały wygląd na kilka tygodni. Jest to wielka wygoda oraz komfort dla każdej z nich. Każdy etap tworzenia żeli wymaga precyzji i niezbędnych dodatków, dzięki którym sama będziesz mogła zrobić niepowtarzalny efekt na swojej płytce paznokcia. Istnieją dwie metody przedłużania paznokci - żelowa oraz akrylowa. W obu metodach niezbędne są specjalne formy do paznokci, które znajdziesz na naszej stronie poniżej. Takie formy do paznokci polecane są kobietom, które mają krótką płytką paznokci.

Najczęściej polecanymi formami do paznokci są formy Cuccio oraz Julia Nessa, które zyskują coraz więcej zwolenniczek, dzięki swojej jakości i zarazem niskiej cenie. Formy do paznokci Julia Nessa dopasowują się do każdego kształtu paznokcia, a dokładne trzymanie się palca powoduje, że możesz stworzyć idealne żele lub akryle w swoim ulubionym kształcie w odpowiedniej dla Ciebie długości. Dzięki szablonom do przedłużanie paznokci odbywa się bez używania sztucznych tipsów, które niszczyły płytkę paznokci.

Formy do paznokci, które oferujemy mają bardzo dobry klej, dlatego nie odklejają się podczas pracy. Każda dostępna w naszej ofercie forma posiada nadruk, który wyznacza różne długości i kształty, które ułatwiają pracę. Przedłużanie paznokci jeszcze nigdy nie było takie proste, spróbuj i sama się przekonaj, że potrafisz to zrobić. Oprócz profesjonalnych form do paznokci w naszej ofercie znajdziesz także każdy niezbędny produkt do tworzenia trwałych żeli oraz akryli renomowanych marek w atrakcyjnych cenach!
Filter
Porównanie produktów (0)

Brak produktów w kategorii.

menu
FB Chat